Technologia

Wywoływanie zdjęć

Minilab FRONTIER LP 7100
Zdjęcia wykonujemy na papierze fotograficznym srebrowym. Pracujemy na materiałach firmy FUJI co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Naszym narzędziem pracy jest Minilab FRONTIER LP 7100. Zdjęcia wykonujemy na papierach o powierzchni błyszczącej, półmatowej, jedwabistej i matowej

Technologia – tworzenie Fotoalbumów i Fotokalendarzy

CLIXX PIXX – program do tworzenia Fotoalbumów i Fotokalendarzy
Stworzenie FotoAlbumu lub FotoKalendarza nie wymaga tajemnej wiedzy graficznej, a jedynie chwilę czasu i chęci. Program ten jest stworzony dla każdego użytkownika komputera, niezbędne jest jedynie posiadanie własnych zdjęć do albumu i komputer klasy PC z systemem operacyjnym WINDOWS. Więcej jak przygotować album w instrukcji.

Wywołanie filmu w procesie c-41

„JOBO” – proces C-41
Filmy kolorowe (135, 120) wywołujemy ręcznie w procesorze „JOBO” przy precyzyjnie dobranej temperaturze odczynników, czasie obróbki, z odpowiednio zaprogramowanym mierzeniem. Stabilność procesowi zapewnia jednorazowe użycie chemii.. Zużyta chemia jest przekazywana do utylizacji.

Wywołanie filmów w procesie E-6 i B&W

„JOBO” – proces E-6 i B&W
Proces wywołania filmów E-6 (slajd) i B&W (czarno-białe) prowadzony jest ręcznie w procesorze „JOBO” przy precyzyjnie dobranej temperaturze odczynników, czasie obróbki, z odpowiednio zaprogramowanym mierzeniem. Stabilność procesowi zapewnia jednorazowe użycie chemii. Po skończonych procesach użyta chemia trafia do utylizacji.

 

TA WYTRYNA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. CZYTAJ WIĘCEJ..     

FOTO-S Sławomir Kokoszka | ul. Matejki 6, 44-100 Gliwice | tel. +48 32 300 65 45 | e-mail: info @ fotogliwice.pl

FOTO-S 2017